سوالات متداول

چرا کرم وارنبو؟

کرم زیبایی و جوان کننده وارنبو، با داشتن ترکیبی منحصر به فرد از ژله رویال، عسل و آلوئه ورا به همراه مواد دیگر مرطوب کننده و مغذی پوست در فرمول خود، در پیشگیری از پیری پوست موثر بوده، بافت زنده پوست را تغذیه و احیا می کند، و حس شادابی و طراوت در پوست ایجاد می کند. همچنین مصرف مداوم این کرم، برای ترمیم بافت های تازه آسیب دیده پوستی موثر بوده و به مصرف کنندگان توصیه می گردد.

ژل رویال چیست و چه تاثیری روی پوست دارد؟

ژل رویال یا شاه انگبین همان ترشحات غددِ سر زنبورهای پرستار جوان در سنین 3 تا 12 روزگی است. این ماده به عنوان غذای ملکه در تمام طول عمر او و غذای لارو زنبورهای کارگر و نر در 3 روز اول مرحله لاروی است.

در مورد ویژگیهای درمانی وترمیمی ژل رویال، باید گفت: ” ژل رویال به ترمیم سلول ها و حفظ حالت ارتجاعی پوست کمک کرده و روند پیری را به واسطه حضور آنتی اکسیدان ها به تاخیر می اندازد، مقاومت به بیماری را افزایش داده و براقی موها کمک می کند. همچنین این ماده در درمان مشکلات پوستی، مانند خشکی، پوسته پوسته شدن و آکنه موثر است.”

کرم وارنبو برای چه پوست هایی مناسب است؟

كرم وارنبو براي پوست هاي خشك، معمولي، داراي اگزما و آسيب ديده مناسب است، و بعد از چندبار مصرف، اثرات آن بر روي پوست اعم از رطوبت رساني، آبرساني، خاصيت ترميمي و … كاملا قابل مشاهده می باشد. براي پوست های چرب و مستعدِ جوش نيز همين اثرات را دارا مي باشد، ولي ابتدا بايد روی ناحیه کوچکی تست شود.

چه زمانی برای مصرف کرم وارنبو توصیه می شود؟

كرم وارنبو به دليل مواد مغذي و ترميمي موجود در آن، بر اساس ميزان نياز پوست شما، مناسب استفاده در طول روز و شب مي باشد. همچنین شب ها به دلیل اثرگذاری بهتر مواد موثره بر روی پوست، مصرف این کرم توصیه می شود.

اين كرم براي كدام یک از قسمت های بدن قابل استفاده است؟

كرم چند منظوره وارنبو، به دليل تركيبات مغذي و ترميمي موجود در آن، براي تمامي نواحي خشك، آسيب ديده و مستعد پيري پوست، اعم از صورت، دستها، پاها و … قابل استفاده مي باشد.

چه مدت زمان نياز به مصرف اين كرم مي باشد؟

كرم وارنبو با توجه به خاصيت ضد چروك و ترميمي خود به همراه شادابي پوست، تا زمان رسيدن به نتيجه مورد دلخواه شما، قابل استفاده است.
و ليكن براي داشتن اثرات دائمي، مصرف روزانه و همراه داشتن هميشگي آن توصيه مي شود.